Phone:

Email: info@itturas.lt

Tonerių pildymas

Tonerio pildymas padeda sutaupyti

Ctr-P kombinacija išduoda, kad pasiruošėt išlaidauti. Kiekviena kopija, kuri išlenda iš lazerinio spausdintuvo kainuoja. Žinoma, jūs pasirinkote teisingai. Spausdinate nemažai, o lazerinės technologijos yra efektyvios, jos tarnauja ilgiau, bet tonerio keitimas reikalauja didesnių investicijų.

Pasirinktini galima iš kelių variantų – pirkti naują tonerio kasetę, pačiam savo namuose ją iš naujo užpildyti ar pasinaudoti pildymo paslaugomis. Visoje Lietuvoje įmonių, kurios siūlo šias paslaugas yra nemažai.

Originalios kasetės įsigijimas, atrodo, yra protingiausias pasirinkimas. Deja, ne visada. Kaina nemaža, o jei tenka spausdinti daug, pirkti originalias tonerio kasetes neapsimoka. Nenuostabu, kodėl dauguma biurų bei namų ūkių pasirenka pildymo paslaugas.

Pildyti namuose – nesunku. Tereikia turėti tinkamas medžiagas ir darbas atliekamas per kelias minutes. Spausdintuvas ir vėl bus paruoštas darbui. Žinoma, nereikia pamiršti ir perkrauti tonerio smegenis, nedidelę mikroschemą, kurioje yra užkoduota informacija apie galima kopijų skaičių. Viršijus limitą, spausdintuvas nedirbs ir įspės apie pasibaigusį tonerį. Visus reikalingus prietaisus įsigyti ir vėl nesunku. Teks sudalyvauti mažoje loterijoje.

Paprasčiausias ir atrodo, pats efektyviausias būdas, tai įsigyti jau užpildytą tonerio kasetę ar pildymo darbus patikėti specialistams. Nebrangu, kokybiška ir patogu. Jie pasirūpins visais nemaloniais darbais, o jums tereikės džiaugtis vėl dirbančiu spausdintuvu.

Beje, pildydami tonerio kasetes, žmogus prisideda prie gamtos tausojimo. Dauguma kasečių yra superkame ar renkama perdirbimui. Šis procesas vyksta gan vangiai, o apie perdirbtus elektronikos komponentus gamintojai dažniausiai tyri. Jie gamina naujus daiktus, o ekologijos klausimą palieka ateičiai.

Neoriginalių gaminių bijoti nereikia, nes jie nenusileidžia originalių gamintojų produkcijai. Didžiausias privalumas, tai 30-60 proc. mažesnė kaina. Suprantama, kad šiuo būdu mažinate savo išlaidas. Taupo ir biurai, ir namai. Ar iš naujo pildomos kasetės nesusidėvi? Būna visko, kasetes galima užpildyti kelis kartus ir akivaizdaus skirtumo nepastebėsite, bet anksčiau ar vėliau jos susidėvi, nukenčia kokybė. Sprendimas paprastas – netinkamai veikiantį gaminį dera pakeisti kitu.

Gamintojai gąsdinti mėgsta, dažnai kalbama apie spausdintuvo eksploatavimo ilgaamžiškumą. Tenka priminti, kad visi IT gaminiai gali tarnauti tam tikrą laiko tarpą. Vėliau jie susidėvės, susidurs su problemomis ir suges. Neoriginalios kasetės šio proceso nesukelia, tik padeda sutaupyti kitam naujam ir tikėkimės ne tokiam brangiam prietaisui.

© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013