Phone:

Email: info@itturas.lt

Printeriai

Printerių pasirinkimas vis dar platus

Egzistuoja tik viena taisyklė printerių šeimininkams. Jei turi spausdintuvą – niekam nesakyk. Šiuolaikiniai žmonės nemėgsta apsikrauti nereikalingais ar retai naudojamais daiktais. Spausdintuvas – ne išimtis.

Prieš kelis metus dauguma šeimų turėjo bent vieną spausdintuvą, kiti gebėjo įsigyti ir kelis. Poreikis spausdinti smarkiai mažėja, nors printerių pasiūla auga, o gamintojai reguliariai atnaujina savo asortimentą.

Anksčiau spausdintuvą buvo lengva išsirinkti, tik ne visada pavykdavo jį įsigyti. Dabar įsigyti nesunku ir nebrangu, tik pasirinkimas užtrunka. Šiuolaikinis printerio pirkėjas savęs nuoširdžiai turi paklausti – man reikia spausdintuvo ar daugiafunkcinio įrenginio.

Naudinga pasidomėti:

Jei tik spausdintuvo, tada pasirinkimo ratas greitai susiaurėja. Galima rinktis iš rašalinių ar lazerinių prietaisų. Kiekvienas turi savo privalumų, žinoma, ir trūkumų. Rašaliniai spausdintuvai pasižymi aukšta spausdinimo kokybe, juo galima ir nuotraukas spausdinti. Deja, ne daug kam šios funkcijos reikia. Juk savo turimą foto kolekciją greičiau ir patogiau galima peržvelgti kompiuterio monitoriuje. Rašalinių printerių modelių pasirinkimas platus, o jie visada buvo kompaktiški gaminiai, kurie daug vietos nereikalavo.

Nereikia nuvertinti lazerio technologijos. Šios rūšies spausdintuvus pamėgo įvairūs biurai ir kitos įstaigos. Dėl labai elementarių priežasčių: jie yra tylesni už rašalinius, akivaizdžiai greitesni, labai nedidelė spausdinimo savikaina (ypač nespalvota), o dokumentai yra atsparesni šviesos ir vandens poveikiui, nesvarbi ir popieriaus kokybė.

Žinoma, kiekvienas printeris turi savo trūkumų. Rašalinių printerių didžiausia problema išliko jo rašalas, nes spausdinimo savikaina yra didesnė, o retai naudojamas prietaisui uždžiūva rašalo galvutė. O aukštos kokybės spaudą galima tik su specialiu popieriumi. Lazeris turi savo minusų. Šiame printeryje yra daugiau susidėvinčių dalių, o atspaudai nemėgsta mechaninio poveikio. Nereikia pamiršti ir tonerio kasetės, kur yra miltelių, kurie turi kenksmingų sveikatai medžiagų, o spausdinant išskiriamas ozonas.

Kalbėti apie daugiafunkcinius prietaisus sunku. Jie randa savo vietą biure, bet ar reikia jo namuose? Čia viskas priklauso nuo žmogaus poreikių, nors skenerį geriau yra įsigyti atskirai. Jis kokybiškiau atkurs vaizdą, bet pareikalaus papildomos vietos.

Prieš dešimtmetį printerį buvo lengviau išsirinkti. Lazeris buvo skirtas verslui, o rašalas namas. Ši pirkimo tendencija išliko ir šiais laikais, tačiau jos pagrindimas jau nėra toks akivaizdus. Neretai viskas apsiverčia aukštyn kojomis, ir namams perkamas lazerinis spausdintuvas, o biurui – rašalinis daugiafunkcinis aparatas. Abiejų tipų įrenginių kainos susilygino, supanašėjo ir techniniai parametrai.

© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013