Phone:

Email: info@itturas.lt

Toneriai

Toneriai: pildyti ar ne?

Apie tonerius kalbame retai. Dažniau kiekviename biure kas nors surinka, kad toneris pasibaigė. Iš spintelės traukiama kita kasetė, keli judesiai ir spausdinimo procesas tęsiasi.

Dažnai besibaigianti tonerio kasetė, tai vadovo rūpestis, nes jis suvokia, kad reikės papildomų investicijų. Pasirinkimas, žinoma, yra. Juk galima naudoti tik originalius gaminius ir tikėti jų žadamu ilgaamžiškumu. Kasečių pildymas – dar viena išeitis.

Pildyti ar ne?

Griežto atsakymo čia nėra. Tinkamas variantas bus surastas, kai kiekvienas asmuo pasvers savo prioritetus. Originalus gaminys atitinka visus kokybės reikalavimus. Žinoma, jis kainuoja brangiau.

Pigesni gaminiai savo kokybe nenuvils. Kartais plika akimi labai sunku surasti skirtumus. O galimybė šiek tiek sutaupyti kitoms reikmėms, bet kurioje darbo aplinkoje, praverčia. Pigiausias variantas, tai tonerio pildymas dažais. Nerimauti dėl spausdintuvo dažų suderinamumo bei tinkamumo nereikia. Kelis kartus bus galima naudoti tuos pačius tonerius. Sutaupysite pinigų ir elgsitės ekologiškai.

Kiekvienas pasirinkimas turi savo pliusų. Pradžioje, protingiausia būtų įvertinti Jūsų turimo spausdintuvo būklę. Parduotuvių lentynose dažnai prie prekės aprašymo būna svarus prierašas – ilgaamžis. Tuo aklai tikėti nereikia. Visa kompiuterinė technika genda ir be galo ilgu tarnavimo laiku nepasižymi. Situacija identiška ir su lazeriniais spausdintuvais. Originalus toneris nepasaugos nuo visų galimų gedimų, tereikia bent vienam dantračiui sušlubuoti ir gaminys bus netinkamas naudojimui.

Protingas sprendimas

Akivaizdu, kad spausdinimo priemonės techninė būklė, nurodo kurį tonerį – geriausia pasirinkti. Jei prietaisas pakankamai senas, matyt, nėra protinga pirkti originalų gaminį. Geriau pradėti taupyti naujai technikai, o mažesnės išlaidos už spausdinimo medžiagas, tai leidžia atlikti.

Dera įvertinti ir kokybę. Ji susideda iš kelių faktorių, tai atspaudo popieriuje, spaudinių kiekio, atspaudo kokybės išlaikimas visu spaudos metu ir kitų įrenginio dalių dėvėjimosi intensyvumas. Jei įsigijote naujus gaminius, rizikuoti čia neverta, taupumas gali koją pakišti. Žinoma, seniems prietaisams jaunystės originaliais dažais neįkvėpsim, o gal jie naudojami tik greitai ir menkaverčiai spaudai? O čia jau taupyti yra protinga.

Jei nusprendėte šioje sferoje neišlaidauti, tai pasirinkite įmonę, kuri kompleksiškai atliks aptarnavimą. Pildys bei tieks tonerio kasetes, prireikus atliks ir įrangos remonto paslaugas.

© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013