Phone:

Email: info@itturas.lt

Lazerinis spausdintuvas kaina

Lazerinis spausdintuvas – prietaisas vertas savo kainos

Lazeriniai spausdintuvai anksčiau gąsdindavo savo kaina. Namuose jų turėti neapsimokėjo, tai buvo tik biuro darbuotojų kasdienis prietaisas. Viskas pasikeitė, dabar nebrangiai mėgautis jo teikiamomis funkcijomis galima ir namuose.

Dažnai lazerinių spausdintuvų minusai skamba maždaug taip – brangesni nei rašaliniai, juo reikia naudotis dažnai, kad atsipirktų, prasta nuotraukų ar kitų grafinių darbų kokybė. Žinoma, su jais reikia sutikti, bet kiekvienas trūkumas gali greitai virsti pranašumu.

O dabartinės jų kainos džiugina. Dar ne taip senai už tris šimtus litų rašalinio prietaiso įsigyti nebuvo galima. Viskas pasikeitė. Dabar ši pinigų suma leidžia nusipirkti ekonominės klasės lazerinį spausdintuvą. Šie prietaisai tinka ne tik intensyviems biuro, bet ir namų spaudos darbams atlikti. Čia nėra jokio rašalo, niekas neuždžius, o resursai milžiniški.

Žinoma, pradžioje naudinga pasidomėti tonerio kasetės kaina, reikia žinoti už kiek galima ją ir atnaujinti. Tada greitai suvoksite, kad lazeriniai prietaisai leidžia sutaupyti, nors pradžioje tenka išleisti ir šiek tiek daugiau pinigų.

Beje, žavėtis pildymo paslaugomis, kol nesibaigė prietaiso garantinis laikotarpis nederėtų. Galite prarasti visas serviso paslaugas, bet kiekvienas žmogus turi teisę pasirinkti.

Principas, kuriuo veikia lazeriniai spausdintuvas yra gan paprastas. Jis užrašo nematomą, paslėptą vaizdą ant elektrostatiškai įkrauto būgno, kuris tada ant popieriaus surenka vaizdą iš mažų dažų dalelių, užlydydamas karščiu – taip sukuriami patvarūs ir aiškūs vandeniui atsparūs spaudiniai. Lazeriniai spausdintuvai įprastai greitai veikia ir išsiskiria pigia eksploatacija (ypač jei netenka pirkti specialaus popieriaus), bet pateikia gerus rezultatus ant standartinio kopijavimo popieriaus.

Žavėtis be galo brangiais ar daug funkcijų turinčiais prietaisais neverta. Geriau pasverti savo poreikius. Jei tos funkcijos nereikia dabar, niekada ja ir nepasinaudosite. Už ją mokėti – neprotinga, geriau pasirūpinti popieriaus ar tonerio atsargomis. Kaina – ne pats svarbiausias rodiklis. Anksčiau ja buvo galima pasikliauti, bet šiuolaikiniai prietaisai savo kokybiniais sugebėjimais menkai kuo skiriasi.

Jei būtinai reikia spalvų galima rinktis ir spalvotą lazerinį spausdintuvą. Suprantama, kad mokėti teks daugiau. Šiuo atveju gal vertėtų pagalvoti apie rašalinį prietaisą. Jis ne tik leis šiek tiek sutaupyti ir racionaliai panaudoti pinigus, o paveikslėlių kokybė bus geresnė.

Anksčiau lazerinis spausdintuvas buvo nedidelė prabanga. Dabar tai – prietaisas vertas savo kainos. Spausdinti nespalvotai galima daug ir greitai.

© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013