Phone:

Email: info@itturas.lt

Spausdintuvo kasečių pildymas Vilniuje

Spausdintuvo kasečių pildymas Vilniuje

Vilniaus gyventojai visada mėgo elgtis protingai ir išmintingai. Čia be jokio vargo galima greitai ir kokybiškai surasti įmonę, kuri rūpinasi spausdintuvų kasečių pildymu.

Aptarnaujame šiuos spausdintuvus: Canon, HP, Samsung, Active Jet, Print4You, Brother, Xerox, AgfaPhoto, Asarto, Actis, Inkspot, Prism, OKI, Lexmark, Conica Minolta, Incore, Dragon ir kt.

Puikiai žinome spausdintuvų privalumus. Didžiausias minusas, kad rašalas ar toneris geba greitai pasibaigti, o jo keitimas visada yra papildomų pinigų reikalaujanti sritis. Šį procesą galima atlikti ir pigiau, nes užpildyta bei darbui paruošta kasetė kainuoja 30, o kartais ir 60 proc. mažiau.

Suprantama, kad šia paslaugas aktyviai naudojasi ir skirtingi biurai bei pavieniai asmenys. Namuose spausdiname ne tiek ir daug. Žinoma, yra išimčių, tad pigesnis variantas, kuris kokybe dažniausiai nesusileidžia, visada yra parankus. Nereikia pamiršti ir to, kad rašalas dažnai kainuoja absurdiškus pinigus, o jos sutaupyti ir investuoti į kitas sritis – protinga.

Biurai elgtis protingai mėgo visais laikais. Spausdintuvų kasečių pildymas leidžia tinkamai optimizuoti darbą. Visos technologijos sensta, dėvisi ir sugenda. Gamintojai mėgsta, kai jų klientai išlaidauja. Užpildytos kasetės leidžia išmintingai jas kontroliuoti. Prasmės pirkti naujus ir originalius gaminius, kaip ir nėra.

Naudinga pasidomėti:

Žinoma, jei jūs užsiimate specifine veikla, kuri reikalauja aukščiausios įmanomos kokybės, tai pasirinkimas yra aiškus. Įprastiniams darbams, kurie dažniausiai būna tekstinių dokumentų spausdinimas, tinka ir pigesnės eksploatacinės priemonės.

Įmonės gali sulaukti ir išskirtinių sąlygų, tereikia pasirašyti nuolatinės įrangos priežiūros sutartis. Tada bus taikomos mažesnės kainos eksploatacinėms medžiagoms, o užpildytos kasetės pristatomos tą pačią dieną. Darbo procesas nenutrūks, darbuotojai bus patenkinti, o vadovai matys akivaizdžius darbo rezultatus.

Pildymo paslaugas teikiančios įmonės superka beveik visas įmanomas kasetes. Kasečių atnaujinimas yra gan ekologiškas žingsnis. Suprantama, kad originalių kasečių gamintojai ja be galo nesurūpina. Jų tikslas aiškus – didinti pardavimus visomis įmanomomis priemonės. Neretai naujam gaminiui taikomi apribojimai, skleidžiama dezinformacija ir kitaip gluminami vartotojai. Baimintis dėl kokybės neverta. Beveik visada ji bus identiška. Aišku, yra ir tam tikrų minusų. Užpildyta kasetė tarnaus šiek tiek trumpiau, bet ji kainuoja pigiau.

Vilniuje išsinuomoti ir išlaikyti biurą kainuoja, sutaupyti nori visi. Rašalinių ar lazerinių bei kopijavimo aparatų kasečių pildymas, tai protingas būdas sutaupyti. Išleidžiama mažiau, o kokybė nenukenčia.

Spausdintuvo kasečių pildymas – protingas žingsnis

Rašaliniai spausdintuvai yra puikus pasirinkimas, kai reikia spausdinti aukštos kokybės spaudinius. Deja, jų eksploatacija yra gana brangi, o rašalas jautrus vandeniui. Apie tai nepagalvojote, kai pirkote naują prietaisą? O dabar pasibaigė rašalas, apsilankėte parduotuvėje, nustebote? Originalus rašalo komplektas, kuriuos rekomenduoja gamintojas, kainuoja ir nemažai.

Žinoma, kad tokios pinigų sumos išleisti nenorite. Tada tėra tik vienas teisingas pasirinkimas – spausdintuvo kasečių pildymas. Šis žingsnis leidžia išspręsti pradžioje padarytą klaidą. Neretai pirkdami spausdintuvą žvelgiama į kainą. Iš pradžių ji yra viliojanti, nes prietaisas kainuoja nedaug. Deja, viskas pasikeičia, kai pirma rašalo kasetė pasibaigia. Naudotis norime juo ir toliau, bet tiek mokėti, kiek prašo gamintojai, nesutinkame.

Spausdintuvo kasetes galima pildyti ir namuose. Gal tai ir patogu, nors nelabai praktiška. Visos kasetės turi specialias apskaitos priežiūros mikroschemas, kurios skaičiuoja kopijų skaičių. Nesvarbu ar ji bus pilna, ar pustuštė, kai pasieksite tam tikrą lapų skaičių, spausdintuvas nedirbs. Su šiomis mikroschemomis be didelio vargo susitvarko kasečių pildymo ir keitimo paslaugas teikiančios įmonės.

Viskas paruošta ir jau sutvarkyta. Tereikia įsigyti, grįžti namo ir toliau sėkmingai spausdinti. Jaudintis dėl kokybės nereikia. Prietaisas veiks be problemos, o kopijos atrodys nepriekaištingai. Juk namuose beveik visada spausdiname tik tekstinius dokumentus. Šioje sferoje apie kokybė plačiau kalbėti neverta. Ji bus gera, o pinigai sutaupyti.

Nepamirškime ir kito svarbaus aspekto, tai visi rašaliniai spausdintuvai anksčiau ar vėliau suges. Rašalas užkiš vamzdelius ar išsilies, teks keisti. Pigesnės eksploatavimo medžiagos padeda pasiruošti šiam žingsniui. Net ir lazerinių spausdintuvų savininkai į pildymo paslaugas neturi žvelgti skeptiškai.

Jie jau pasielgė teisingai, nes pasirinko priemonę, kuri tarnaus ilgiau. Tereikia pasirūpinti eksploatacinėmis medžiagomis ir prietaisas sugebės tarnauti net iki dešimties metų. Žinoma, jei juo naudojamasi ne taip dažnai. Tipinė lazerinio prietaiso kasetė leidžia atspausdinti iki 3000 ar net 7000 lapų, o rašalinis gali pasigirti tik 1000. Ir tai ne visada, nes pigaus prietaiso kasetės užtenka tik iki 100. O jei perkame originalias priemones, greitai pastebime, kad mūsų poelgis yra neracionalus.

 

© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013