Phone:

Email: info@itturas.lt

Lazeriniai spausdintuvai

Žmonės dažniau renkasi lazerinius spausdintuvus

Dabar kažką naujo ar be galo revoliucinio apie lazerinius spausdintuvus pasakyti negalima. Jie pasakė savo brandą, o daugelis žmonių be šio įrenginio sunkiai ir išsiverčia.

Sunku pasakyti kokia linkme toliau ši technologija žengs. Akivaizdu, kad dar negreitai ji išnyks, nors namuose žmonės spausdintuvus naudoja vis rečiau. Prie žmonių poreikių stengiasi prisitaikyti ir gamintojai. Anksčiau jis būtinai turėjo būti prijungtas prie kompiuterio. Dabar beveliu ryšiu spausdinti galima iš bet kokio išmanaus prietaiso.

Šiuolaikinis vartotojas neturėtų savęs klausti – rašalinis ar lazerinis. Tik lazerinis, geresnio varianto nėra. Namuose dideliais spaudos darbais dažnai neužsiimame, o jame nėra rašalo, kuris paslaptingai pasibaigia ar geba uždžiūti. O jei spausdinate daug, tai akivaizdu, kad rašalinis prietaisas nebus ekonomiškas pasirinkimas. Juk rašalinis spausdintuvas eikvoja rašalą net tada, kai nieko nespausdinate.

Spalvotas lazerinis spausdintuvas – brangesnis, bet ir vėl praktiškumu nekvepia. Namuose nuotraukas ar grafinius darbus spausdiname retai. Kam tada investuoti. Nuotraukas patogiau gaminti fotolabarotojijoje, o jei paskaičiuosime kiek žmogus sutaupo taip elgdamasis, labai nustebsime. Optimaliausias pasirinkimas namams – nespalvotas lazerinis spausdintuvas. Jis atliks pačius būtiniausius ir dažniausius darbus.

Kitas svarbus aspektas be pirminės kainos, tai eksploatacijos išlaidos. Dauguma greitai pasakys, kad rašalas yra pigiau už tonerio kasetes. Žinoma, bet jis greičiau ir pasibaigia, o neretai prireikia pakeisti ir spalvotas kasetes, nors nė vieno tokio puslapio ir neatspausdinote. Nepamirškime ir to, kad lazerinis spausdintuvui popieriaus kokybė nėra aktuali. Tinka bet koks popierius, net pats pigiausias.

Ruošdamasis įsigyti spausdintuvą žmogus turi susimąstyti apie ateitį. Padori pirminė investicija visada leidžia sutaupyti pinigų vėliau. Tonerio kasečių bus, o va rašalinių spausdintuvų nauji modeliai pasirodo su vis kitokiomis kasetėmis. Dera paminėti ir kitus šio prietaiso akivaizdžius pliusus, tai greitis, dokumentai atsparesni šviesos ir vandens poveikiu, mažesnė spausdinimo savikaina, o pats svarbiausias – jie tylesni už rašalinius. Namuose mėgstame ramybę, o keistus garsus skleidžiantis įtaisas niekam nepatinka.

Naudinga žinoti, kad toneriu pildymas taip pat gali padėti sutaupyti ženkliai daugiau.

Į klausimą – rašalinis ar lazerinis? Dabar galima atsakyti labai paprastai, tik lazerinis.

© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013