Phone:

Email: info@itturas.lt

Dabar lazeriniai printeriai stebina savo kaina

Dabar lazeriniai printeriai stebina savo kaina

Lazeriniai printeriai jau nieko nebestebina. Neįdomu mums kiek lapų geba šis prietaisas atspausdinti per vieną minutę, neaktualu ir papildomos jo funkcijos. Žinoma, prietaisas naudingas, bet labiausiai mus džiugina tik tinkama kaina.

Kaina – tas rodiklis, kuris padeda priimti sprendimą. Bet nereikia galvoti tik apie pirminę investiciją. Ji neretai būna apgaulinga. Reikia visada kruopščiai apgalvoti, kurios funkcijos yra pačios svarbiausios. Tada dera tiksliai žinoti kiek kainuoja eksploatacinės medžiagos, kuriam laiko tarpui jos turi užtekti ir galimos alternatyvos. Visa ši informacija leidžia greitai ir tinkamai apsispręsti.

Spausdintuvų stovykloje dabar štilis. Šie įrenginiai pasiekė savo brandos amžių, gamintojai seniai nebe pateikia kažko tokio, kas sukeltų revoliuciją, tik retkarčiais ką nors patobulina savo gaminiuose – kad pirkėjams nesusidarytų nuomonė, jog jie perka kelerių metų senumo technologijas. Baigėsi pramuštgalviškos lenktynės dėl spausdinimo greičio ir kokybės.

Visi žinome, kad lazeriniai spausdintuvai užrašo nematomą, paslėptą vaizdą ant elektrostatiškai įkrauto būgno, kuris tada ant popieriaus surenka vaizdą iš mažų dažų dalelių, užlydydamas karščiu – taip sukuriami patvarūs ir aiškūs vandeniui atsparūs spaudiniai. Lazeriniai spausdintuvai įprastai greitai veikia ir išsiskiria pigia eksploatacija (ypač jei netenka pirkti specialaus popieriaus), bet pateikia gerus rezultatus ant standartinio kopijavimo popieriaus.

Privalumai – aiškūs, bet norime prietaiso namas, kuris gebėtų nustebinti savo funkcijų asortimentu ar minimalizmu. Ne bėda, šiais poreikiais jau pasirūpinta. Dabar rinkoje yra ekonomiško ir minimalaus dizaino kupinų lazerinių spausdintuvų. Jie daug vietos neužima, tad nesunkiai tilps ant stalo ar nedidelės lentynos. Su kompiuteriu ir kitais išmaniais prietaisais geba bendrauti bevieliu ryšiu, o tai praverčia.

Žinoma, yra asmenų, kurie namie nori įkurti mini biurą. Daugiafunkcinis įrenginys su lazeriniu printeriu atliks visas svarbiausias funkcijas. Kaina neturėtų gąsdinti, nes kiekvienais metais ji geba šiek tiek sumažėti. Žmonės popieriaus suvartoja vis mažiau. Suprantama, kad gamintojai į šį pasikeitimą privalėjo sureaguoti. Dabar palankiausias metas tokį įrenginį ir įsigyti. Aišku, jei skeneris bus reikalingas sudėtingiems darbams, tada geriau jį pirkti kaip atskirą prietaisą.

Lazerinis printeris – vienintelis teisingas pasirinkimas, kai prireikia naujo spausdintuvo. Jis dirba tyliau, tarnauja ilgiau, o eksploatacinės išlaidos nėra tokios didelės.

3 comments:

Leave a Comment

54 - 50 =
© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013