Phone:

Email: info@itturas.lt

Spausdintuvų kasečių pildymas leidžia taupyti ir Kaune

Spausdintuvų kasečių pildymas leidžia taupyti ir Kaune

Rašalinį spausdintuvą galima sutikti kiekvienuose namuose. Prietaisas nedidelis, dažnai nebrangus. Deja, eksploatacijos kainos nemažos.

Gamintojai visada rekomenduoja naudoti tik jų rašalo kasetes, nes spaudos kokybė bus geresnė, rašalas neišsilies, spausdintuvu bus galima naudotis ilgesnį laiko tarpą. Tai tik gražūs pažadai. Juk dažniausiai spausdiname tik tekstinius dokumentus. Labai retais atvejais spausdinimo prietaisas susiduria su fotopopieriumi. Kuriam galui tada išlaidauti? Kasečių pildymas Kaunas ar Kaune padeda išvengti didelių išlaidų.

Alternatyva tikrai yra. Spausdintuvo kasetes galima pildyti patiems namuose arba pasinaudoti profesionalių pildymo ekspertų paslaugomis. Kiekvienas atvejis turi savo pliusų ir minusų.

Atrodo, kad namuose papildyti kasetes labai patogu. Tereikia įsigyti rašalo komplektą. Darbas nesudėtingas, greitai atliekamas. Žinoma, būna ir netikėtumų. Neatsargus asmuo sunkiai nusiplaunančiu rašalu pirmą kartą tai darydamas tikrai apsilies. Nemaloni problema su kai kuriomis kasetėmis yra ta, kad spausdintuvas nematuoja rašalo kiekio joje. Prie daugumos kasečių yra nedidelės mikroschemos, kuriuose užkoduota resurso informacija. Šiuo atveju pildymas namuose tampa beprasmis, nes švaistomos laikas ir pinigai. Reikia įsigyti specialų prietaisą, kuris perkrautų mikroschemos informaciją. Jų galima rasti ir parduotuvėse ar internetinių aukcionų tinklapiuose. Prietaisai nebrangūs, deja, ne visiškai efektyvūs. Juk nereikia norėti didelės kokybės, kai išleidi kelis litus.

Akivaizdu, kad kauniečiams nemalonius darbus geriau yra patikėti savo srities profesionalams. Pas juos galima įsigyti jau užpildytas spausdintuvų kasetes. Jos paruoštos naudojimui, tereikia senas pakeisti naujomis. Šias paslaugas teikiančios įmonės pildo beveik visų gamintojų spausdintuvų kasetes ir tonerius. Beje, jas ir superka, ne visas. Jei kasetė jiems nereikalinga, suprantama, kad už ją nieko nesumokės. Nors priims daiktą perdirbimui, nereikės pačiam rūpintis kaip teisingai atsikratyti.

Pildymo paslauga turi ir kelis minusus. Pirmas – nedidelis, tai kaina. Jos bijoti nereikia, didelė nebūna. Pats didžiausias trūkumas ar nepatogumas, jei esate ne įmonės darbuotojas – kelionė. Teks užsukti į saloną Kaune, kartais tam laiko surasti nėra lengva. Džiugu, kad šias paslaugas teikiančios įmonės dirba ilgai ir norimą produktą greitai įsigysite.

Pildyti ar įsigyti naujas rašalo kasetes, tai asmeninis jūsų sprendimas. Jo kritikuoti negalima, bet sutaupyti visiems patinka.

© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013