Phone:

Email: info@itturas.lt

Tonerio pildymas – efektyvumo pavyzdys

Tonerio pildymas – efektyvumo pavyzdys

Lazerinio spausdintuvo kasetė keliauja į šiukšlių dėžę, o šio prietaiso savininkas į parduotuvę. Baigėsi toneris, metas įsigyti kitą kasetę. Taip elgiasi daugelis žmonių. Apmaudu, bet ir biuruose situacija panaši. Pinigai švaistomi vėjais.

Juk nesusimąstome, kad pakartotinai užpildydami savo panaudotą lazerinę kasetę galime sutaupyti net pusę naujos kasetės kainos. Dera priminti, kad toks veiksmas prisideda ir prie aplinkos saugojimo. Naujos kasetės gamyba reikalauja daugiau nei 3,4 litrų naftos. Skaičius įspūdingas, o lazerinių spausdintuvų kasetės sudaro daugiau kaip 90 proc. visų išmetamų kasečių. Rašalinių spausdintų savininkai, akivaizdu, kad elgiasi išmintingai, juk taupyti ne tik malonu, bet ir naudinga.

Tinkamai pasielgti nesudėtinga, tereikia iš naujo kasetę užpildyti toneriu ir spaudos darbus galima tęsti toliau. Žinoma, dera susirasti ir tikrus profesionalus, kurie šį darbą atliks tinkamai ir kokybiškai. Juk kai kurių spausdintuvų gamintojai, norėdami priversti pirkti tik jų naujus gaminius, į kasetes dažnai įmontuoja apsaugines mikroschemas. Jos skaičiuoja kopijų skaičių ir pasiekus nustatytą limitą, neleidžia toliau spausdinti. Apmaudu, kad joje dar būna likę medžiagų. Kuriam galui tada mokėti už orą?

Nereikia, galima sutaupyti iki 70 proc. eksploatacinėms išlaidoms pasinaudojus tonerio pildymo / tonerių pildymas paslaugomis. Specialistai operatyviai pakeičia susidėvėjusias detales naujomis, o naudojamos medžiagos užtikriną puikią spausdinimo kokybę ir pilną tonerio išnaudojimą. Daugiau jokio betikslio pinigų švaistymo.

Ne visada lengva atskirti, kuri įmonė yra profesionali. Netrūksta čia ir diletantų, ar vienadienių verslininkų. Dera atidžiai pasidomėti ar jie gali atnaujinti daugelio populiariausių spausdintuvų kasetes su apsauginėmis mikroschemomis, o savo darbą išmanantys asmenys teikia ir spalvotų lazerinių spausdintuvų kasečių atnaujinimo ir keitimo galimybę.

Patiems atvykti į prekybos saloną ne visada būna patogu. Šias paslaugas teikiantys asmenys apie tai pagalvojo ir įmonėms jie siūlo pasirašyti sutartis, kad specialistai patys pristatytų reikiamus produktus bei patikrintų ar spausdintuvas veikia tinkamai su atnaujinta kasete.

Neoriginalios produkcijos naudojimas nėra nusikaltimas, juk niekas nedraudžia pasirinkti norimą popierių. Kodėl pasirinkimas turi būti varžomas ir kasečių srityje? Tikrai neturi, šia paslauga naudojasi ne tik privačios, bet ir valstybinės įmonės. Efektyviai leidžiami pinigai – protingo verslo požymis.

1 comment:

Leave a Comment

91 - 84 =
© 2013 Spausdintuvų kasetės | Lazeriniai spausdintuvai | Printeriai | Toneriai | Spausdintuvu kaseciu pildymas Vilniuje | Spausdintuvu kaseciu pildymas Kaune | Toneriu pildymas | Kasečių pildymas leidžia taupyti | Efektyvumo pavyzdys pildant tonerius | Stebina printerių kaina | Lazeriniai spausdintuvai kaina | © 2013